Frezowanie CNC Człuchów

Poszukują państwo firmy, która zaoferuje usługi frezowania CNC w Człuchowie?

Podejmiemy się realizacji tego zlecenia!

Aby wysłać nam zapytanie wystarczy wypełnić formularz po prawej.

Nasz dział wystawiający oferty już nie może się doczekać od państwa wiadomości;)

Oferujemy frezowanie CNC metali, tworzyw sztucznych, stali, aluminium, mosiądzu, miedzi, sklejki, drewna, MDF,  styroduru XPS, Poliamiudu PLA, ABS, PCV, PVC, plexi PMMA itp…

Bez najmniejszego problemu możemy frezować w trzech płaszczyznach, więc nawet wykonywanie skomplikowanych elementów 3D nie stanowi dla nas wyzwania.

Praca może być także zrealizowana na frezarkach o dużym polu roboczym  dochodzącym do 2,07 x 3m.

Frezowanie CNC Człuchów; realizacje niektórych zleceń z okolicy:

  • Frezowanie CNC miedzi i teflonu (pomorskie)Jednym ze zrealizowanych projektów było frezowanie cnc miedzi i teflonu potrzebnych do konstrukcji bloków chłodzących ogniwa Peltiera. Końcowy produkt został z powodzeniem zainstalowany w sprzęcie laboratoryjnym.  Rozmiaru dostępnych na rynku bloków procesorów nie udało się dopasować, a cena przy frezowaniu większej ilości produktów okazała się o połowę niższa. Obróbka odbyła się w materiale dostarczonym przez klienta, więc nie było miejsca na pomyłki. Na szczęście wszystko udało się wykonać za pierwszym razem.  
  • Wiercenie otworów w sklejce (pomorskie)Często się zdarza, że klienci zamawiają frezowanie CNC w sklejce. Materiał z racji swojej kompozytowe konstrukcji jest bardzo uniwersalny i stabilny wymiarowo. Idealnie nadaje się nie tylko jako materiał na meble, ale także na modele konstrukcji, wykonywanych później w dedykowanych dla nich technologiach.  W przypadku tego zlecenia trzeba było wykonać 450 000 otworów. Termin był bardzo napięty, ale dzięki wielozmianowej pracy, szybkich urządzeniach i pomysłowym systemie montażu, zlecenie zostało wykonane ekspresowo.
  • Frezowanie cnc gąbki (pomorskie)Frezowanie CNC gąbki służącej jako wypełnienie skrzyń i szuflad. Wcześniej elementy były wykonywane za pomocą cięcia i podklejania powierzchni dolnej, niestety takie rozwiązanie było droższe i pochłaniało czas potrzebny na operację klejenia. Dzięki frezowaniu można było dodatkowo uzyskać dowolną głębokość zagłębień.
  • Frezowanie i toczenie stali (pomorskie)Zlecenie obejmowało przeprojektowanie oryginalnych części w celu optymalizacji procesu produkcji oraz wykonania partii zespołów składających się ze stalowego korpusu i trzech wałów. Zespół został tak zaprojektowany, aby móc w prosty sposób wymienić jeden z wałów gdyby uległ zniszczeniu, bez wymiany całego elementu jak się to działo wcześniej. Frezowanie i toczenie odbyło się na obrabiarkach sterowanych numerycznie.