Frezowanie tworzyw sztucznych

Jeśli interesuje Cię podobne zlecenie:

Wyślij zapytanie ofertowe

Przedstawione na zdjęciu elementy są częścią sadzarki chwytakowej. Stare mocowania chwytaków po latach zaczęły pękać, dlatego konieczne było dorobienie zamienników. Jako, że frezowanie tworzyw sztucznych nie jest nam obce, bez problemu dorobiliśmy potrzebne części.

 

Wierzymy, że dorobione przez nas elementy będą się sprawować dłużej niż oryginały i pozwolą pracować spokojnie przez najbliższe lata.
Frezowanie tworzyw sztucznych
Frezowanie tworzyw sztucznych

Frezowanie tworzyw sztucznych; podobne zlecenia:

  • Naprawa zużytych zębatek (pomorskie)Czasem potrzeba pilnego zastąpienia zużytych elementów jest na tyle duża, że dużo bardziej opłacalne jest zlecenie szybkiego frezowania elementów niż zamawianie zapasowych elementów od producenta. Wielokrotnie zdarza się, że zakup części zastępczych jest już niemożliwy, lub producent specjalnie utrudnia dostęp, aby więcej na nas zarobić. W takich sytuacjach najlepszym wyborem jest zlecić usługę profesjonalistom. Niestety nie wszystkie firmy szybko podejmują się zlecenia, wiele z nich pogrąża się w swoich procedurach ofertowych, inne nie chcą rozmawiać z klientami zamawiającymi tylko kilka, kilkanaście sztuk wyrobu. Na szczęście u nas takie problemy nie istnieją.
  • Frezowanie zębatek POM (pomorskie)Przedstawione na zdjęciu zębatki frezowane były z dwóch elementów, osobno tarczy i wałów dostosowanych do miejsca mocowania. Zastosowano taki zabieg w celu szybszego wykonania i łatwości wymiany samych tarcz w przyszłości. Dodatkowo dzięki oszczędności materiałów koszt realizacji całego zlecenia wyniósł mniej niż materiał na jednolite elementy. Samo zastosowanie tworzywa POM było podyktowane pracą elementów w środowisku mokrym i wilgotnym, gdyby wykonać elementy z poliamidu kształt i średnica zwiększyłyby się poprzez absorpcję wody.
  • Frezowanie obudów ABS (pomorskie)Zlecenia tego typu wykonujemy, gdy rodzi się potrzeba wykonania prototypów lub mniejszych serii urządzeń elektronicznych. Bardzo często zupełnie nie opłaca się wykonywać specjalnej formy, czy wkładki zmieniającej kształt wyprasek. Stosując frezowanie obudów ABS na centrach CNC klienci oszczędzają czas i pieniądze.
  • Frezowanie obudów elektronicznych (małopolskie)   Zlecenie polegało na wycięciu odpowiednich kształtów w dostarczonych obudowach przeznaczonych do urządzeń elektronicznych. Wycięte zostały otwory pod wyświetlacz, przyciski oraz przewód elektroniczny. "Frezowanie obudów elektronicznych" było kolejną realizacją tego typu. Dla naszych klientów możemy realizować wycinanie kształtek ze wszystkich popularnych tworzyw takich jak PS, ABS, PMMA, PET, PC itp. Podobne realizacje: