Usługa rekonstrukcji produktów dostarczonych przez klienta

Jeśli interesuje Cię podobne zlecenie:

Wyślij zapytanie ofertowe

Czasem potrzeba pilnego zastąpienia zużytych elementów jest na tyle duża, że dużo bardziej opłacalne jest zlecenie szybkiego frezowania elementów niż zamawianie zapasowych elementów od producenta. Wielokrotnie zdarza się, że zakup części zastępczych jest już niemożliwy, lub producent specjalnie utrudnia dostęp, aby więcej na nas zarobić. W takich sytuacjach najlepszym wyborem jest zlecić usługę profesjonalistom. Niestety nie wszystkie firmy szybko podejmują się zlecenia, wiele z nich pogrąża się w swoich procedurach ofertowych, inne nie chcą rozmawiać z klientami zamawiającymi tylko kilka, kilkanaście sztuk wyrobu. Na szczęście u nas takie problemy nie istnieją.

Zapewniamy błyskawiczne realizacje, przy bardzo atrakcyjnych cenach. W czasie kiedy inni dopiero zastanawiają się nad odpowiedzą na zapytanie my już kończymy produkcję elementów. Wystarczy rysunek techniczny, model 3D lub stary zużyty produkt. Połączenie profesjonalnych usług CAD z nowoczesnymi maszynami CNC pozwala na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów. Można nam zaufać, szczególnie jeśli potrzebna jest naprawa zużytych zębatek!

  • Regeneracja kół zębatych z tworzywa sztucznego (pomorskie)Czasami zdarza się,  że części zapasowych do urządzeń przemysłowych brakuje, lub nie są już produkowane. Bardzo często potrzeba tylko jednego elementu, aby maszyna dalej działała przez kolejne lata. W takich sytuacjach potrafimy pomóc firmom poprzez zaprojektowanie i wykonanie dla nich części zapasowych, których producent już nie dostarcza. Podobne realizacje:
  • Frezowanie zębatek POM (pomorskie)Przedstawione na zdjęciu zębatki frezowane były z dwóch elementów, osobno tarczy i wałów dostosowanych do miejsca mocowania. Zastosowano taki zabieg w celu szybszego wykonania i łatwości wymiany samych tarcz w przyszłości. Dodatkowo dzięki oszczędności materiałów koszt realizacji całego zlecenia wyniósł mniej niż materiał na jednolite elementy. Samo zastosowanie tworzywa POM było podyktowane pracą elementów w środowisku mokrym i wilgotnym, gdyby wykonać elementy z poliamidu kształt i średnica zwiększyłyby się poprzez absorpcję wody.
  • Frezowanie tworzyw sztucznych (Pomorskie)Przedstawione na zdjęciu elementy są częścią sadzarki chwytakowej. Stare mocowania chwytaków po latach zaczęły pękać, dlatego konieczne było dorobienie zamienników. Jako, że frezowanie tworzyw sztucznych nie jest nam obce, bez problemu dorobiliśmy potrzebne części.   Frezowanie tworzyw sztucznych; podobne zlecenia:
  • Frezowanie obudów elektronicznych (małopolskie)   Zlecenie polegało na wycięciu odpowiednich kształtów w dostarczonych obudowach przeznaczonych do urządzeń elektronicznych. Wycięte zostały otwory pod wyświetlacz, przyciski oraz przewód elektroniczny. "Frezowanie obudów elektronicznych" było kolejną realizacją tego typu. Dla naszych klientów możemy realizować wycinanie kształtek ze wszystkich popularnych tworzyw takich jak PS, ABS, PMMA, PET, PC itp. Podobne realizacje: