Toczenie stożków

Jeśli interesuje Cię podobne zlecenie:

Wyślij zapytanie ofertowe

 Do realizacji tego zlecenia musieliśmy wykonać toczenie stożków ze stalowego pręta. Elementy będą używane do form wtryskowych, stąd ich nietypowy kształt. Jako, że toczenie stożków wykonujemy często na potrzeby własnej produkcji, realizacja tego zlecenia nie sprawiła problemów naszym tokarzom.

Gorąco zachęcamy wszystkich do składania podobnych zapytań. Jako, że mamy w tym temacie doświadczenie, można być pewnym, że wykonamy zlecenie w zakładanym terminie i w dobrej cenie.

Toczenie stożków
Toczenie stożków

Podobne realizacje:

  • Obróbka mosiądzu (pomorskie)Zlecenie polegało na wykonaniu obróbki z mosiądzu dość drobnych elementów. Wykonanie tak małych detali jest często kłopotliwe, ale nie dla nas. Odpowiednie mocowanie, dobrze dobrane narzędzia i sprzęt, daje gwarancję dobrze wykonanego wyrobu. Swoim klientom oferujemy wykonanie elementów z różnych gatunków mosiądzu. Obrabiamy też inne metale kolorowe takie jak brąz, miedź czy aluminium.
  • Frezowanie i toczenie stali (pomorskie)Zlecenie obejmowało przeprojektowanie oryginalnych części w celu optymalizacji procesu produkcji oraz wykonania partii zespołów składających się ze stalowego korpusu i trzech wałów. Zespół został tak zaprojektowany, aby móc w prosty sposób wymienić jeden z wałów gdyby uległ zniszczeniu, bez wymiany całego elementu jak się to działo wcześniej. Frezowanie i toczenie odbyło się na obrabiarkach sterowanych numerycznie.
  • Toczenie tytanu (pomorskie)Zlecenie wymagało toczenia i gwintowaniu wieli wałeczków. Przy obróbce tego typu metali stosujemy specjalistyczne płytki węglikowe, które są przystosowane do toczenia tytanu. Sam materiał jest już nam doskonale znany gdyż wykonaliśmy kilka podobnych zleceń. Poza toczeniem tytanu przeprowadzaliśmy spawanie i frezowanie. Jeśli byliby państwo zainteresowanie podobnymi zleceniami zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.