Usługi CAD 3D, 2D. Projektowanie maszyn, urządzeń, linii technologicznych, wizualizacji. Przydatne zarówno dla firm posiadających już swoje urządzenia i chcących stworzyć dla nich profesjonalną dokumentację techniczną jak i dla podmiotów chcących realizować swoje pomysły na nowe produkty.


 

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu projektowania CAD 3D i 2D

Nasi projektanci posiadają obszerne doświadczenie ze współpracy z zewnętrznymi firmami. Dzięki dobrze dobranemu zespołowi jesteśmy wstanie zaprojektować od małych prostych urządzeń po całe linie produkcyjnie.

Brak ograniczeń sprzętowych, świetnie kontakty z partnerami

Dodatkowo dzięki obszernemu zakresowi usług praktycznie znikają ograniczenia powodowane brakiem sprzętu tak jak ma to miejsce w mniejszych firmach. Dodatkowo, dzięki realizacji wielu przedsięwzięć  mamy wypracowane kontakty w branży i załatwienie wielu usług nie stanowi dla nas problemu. Wycięcie elementów, pospawanie, malowanie proszkowe, składanie i pakowanie urządzeń to tylko mała część usług, które już świadczyliśmy.

Wizualizacje 3D maszyn i linii produkcyjnych

Jedną z usług powiązanych z projektowaniem jest przygotowywanie wizualizacji urządzeń, czy linii produkcyjnych rozmieszczonych na halach u klienta. Często zdarza się, że klienci, którzy z nami współpracują w zakresie tworzenia dokumentacji ich urządzeń proszą o przygotowywanie wizualizacji pod ich klientów.

  • Projektowanie CAD i budowa przyrządu (pomorskie)Zlecenie obejmowało zaprojektowanie i wykonanie przyrządu do przytrzymywania butelek podczas operacji tampodruku. Urządzenie zostało tak skonstruowane, aby w łatwy sposób dostosowywać różne średnice i długości butelek. Zdjęcie przedstawia testową stacje podawania powietrza. Na stanowisku roboczym przyrząd został wyposażony w pedał nożny pozwalający na sterowanie pracy siłownikiem bez użycia rąk.   Krótki film przedstawiający działanie przyrządu.